شاید با خواندن عنوان مقاله یعنی: قالب بتن و جک دست دوم از این موضوع که آیا امکان استفاده و خرید دست دوم چنین تجهیزاتی وجود دارد، متعجب شده باشید. امروزه، اهمیت و ضرورت استفاده از قالب‌های بتنی و جک‌های سقفی در سازه‌های بتنی و پروژه‌های عمرانی واقعیتی انکار ناپذیر است؛ اما، گاهی به کار بردن قالب‌های بتنی نو یا جک سقفی نو صرفه اقتصادی نخواهد داشت؛ در واقع، در برخی پروژه‌های کوچک بهتر آن است از تجهیزات کارکرده دست دوم استفاده شود.

البته، تنها در صورتی می توان، داربست و جک سقفی کارکرده استفاده کرد که شرکت تولید کننده از بهترین متریال و فناوری ها برای ساخت آن ها استفاده کرده باشد، طوری‌که بعد از بارها به کارگیری، باز هم بتوان به طور مؤثر از آن ها بهره‌مند شد. به دلیل نیاز پیمانکاران در برخی از پروژه ها، شرکت قالب گستر سپنتا اقدام به عرضه محصولات ساختمان دست دوم، انواع قالب بتن و جک سقفی دست دوم با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در تهران و سراسر ایران نموده است. انواع تجهیزات ساخت این مجموعه به دلیل کیفیت بالا و رعایت استانداردهای فنی قابلیت استفاده مجدد را دارند.

فهرست مطالب

درخواست مشاوره رایگان

  قالب فلزی دست دوم

   این امکان را به شما می دهند تا شکل مناسب را به بتن نرم و سخت نشده داده و مقاومت آن را افزایش دهید. در حقیقت، شکل دلخواه سازه بتنی را ایجاد می کنند و در دو نوع دائمی و موقتی -با جنس های متفاوت- وجود دارند. در میان انواع آنها، قالب فلزی بتن، از پرکاربردی ترین‌ها در صنعت ساختمان است؛ اغلب اینها از جنس آلومینیم یا فولاد ساخته شده اند و از استحکام بالایی برخوردارند. به طوری که بارها می توان از آن ها استفاده کرد. البته، اگر صاحبان پروژه یا پیمانکاران اصول نگهداری از قالب ها را به خوبی رعایت کنند، عمر و دوام آن ها را افزایش می دهند. 

  دقت داشته باشید، هنگام دمونتاژ، جداسازی پایه ها و متعلقات قالب بندی باید به صورت مرحله به مرحله انجام شود؛ هرگز اجزای قالب را با ضربه زدن جدا نکنید؛ این کار علاوه بر آسیب به بتن نهایی، سبب تغییر شکل و آسیب زدن به قالب بتن خواهد شد. زمان مناسب برای جدا کردن قالب فلزی بتن نیز در سالم ماندن آن بسیار اهمیت دارد. اگر بتن بیش از حد سخت شده باشد، جداسازی قالب بسیار مشکل خواهد شد و در نتیجه، ممکن است بعد از دمونتاژ (برچیدن)، نیاز به تعمیر داشته باشد.

  قالب بتنی که توسط بهترین شرکت تولیدکننده قالب فلزی بتن در ایران طراحی و ساخته می شود، به دلیل کیفیت بالا بعد از تعمیر نیز قابل استفاده است. پس نکته مهم در خرید، انتخاب برترین و معتبرترین شرکت های فعال در این حوزه مانند شرکت قالب گستر سپنتا می باشد. قالب فلزی دست دوم (کارکرده) ارائه شده توسط این مجموعه، نیازهای پروژه شما را ضمن فراهم آوردن صرفه اقتصادی، به بهترین نحو ممکن برآورده خواهد کرد. برای دریافت مشاوره تخصصی می توانید درخواست خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم.

  جک ساختمانی دست دوم

  جک های ساختمانی در انواع مختلفی تولید می شوند. آغاز پروژه های عمرانی بدون در نظر گرفتن جک سقفی غیرممکن است. بنابراین، قبل از آغاز هر عملیات ساختی باید نسبت به تهیه جک سقفی با کیفیت اقدام کنید. این ابزار تا رسیدن سقف بتنی به استحکام لازم، وزن ناشی از بتن را تحمل کرده و با ثابت نگه داشتن سقف، از ریزش آن جلوگیری می کنند.

  جک های سقفی تولید شده توسط سپنتا با استفاده از بهترین قطعات و متریال موجود ساخته می شوند؛ بنابراین، تحمل فشار و قابلیت تنظیم ارتفاع در پروژه های مختلف را امکان پذیر می کنند.  دوام و پایداری جک سقفی طراحی و ساخته شده در این مجموعه در حدی است که بارها می توانید از آن استفاده کنید.

  از طرف دیگر، به دلیل کیفیت ساخت و نگهداری استاندارد آن، با توجه به پروژه خود می توانید از انواع جک دست دوم عرضه شده توسط شرکت سپنتا بهره مند شوید. فراموش نکنید، اگر سرمایه محدودی دارید یا وسعت پروژه شما در اندازه ای است که خرید جک سقفی نو صرفه اقتصادی ندارد، خرید جک دست دوم تصمیم هوشمندانه ای است. با در نظر گرفتن فشار ناشی از بتن و ارتفاع لازم در پروژه خود، می توانید از انواع جک سقفی سبک و سنگین دست دوم با قیمت مناسب استفاده کنید.

  داربست مثلثی دست دوم

  یکی دیگر از محصولاتی و تجهیزاتی که می توان از نوع کارکرده آن استفاده کرد، اسکافلد مثلثی یا داربست مثلثی است. از داربست مثلثی به صورت موقت در ساختمان ها و پل هایی با ارتفاع زیاد استفاده می شود تا دسترسی به قسمت های مرتفع، ممکن گردد. شرکت های مختلفی علاوه بر ارائه انواع داربست های نو، داربست های دست دوم را نیز عرضه می کنند.

  استفاده از داربست های مثلثی دست دومِ با کیفیت، می توانند تا میزان زیادی هزینه های پروژه را کاهش دهد؛ بدون آنکه تغییری در کیفیت و کارایی سازه ایجاد کنند. یکی از بهترین عرضه کنندگان داربست مثلثی دست دوم، مجموعه سپنتا است. کافیست همین الان با شماره 09121877702 تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی متناسب با نیاز پروژه خود بهره مند شوید.

  مزایای محصولات ساختمان دست دوم

  مهم ترین و بارزترین مزیت استفاده ، داربست مثلثی کارکرده، هزینه پایین آن است. در واقع یکی از اهداف مهم اجراکنندگان پروژه های عمرانی و ساختمانی کاهش هزینه تمام شده است؛ استفاده از تجهیزات کارکرده و حتی اجاره آن ها (با حذف هزینه انبارداری) می تواند دستیابی به این هدف را امکان پذیر کند. البته، همه انواع قالب بتن و جک دست دوم نمی توانند اهداف موردنظر شما را تأمین کنند. به این معنا که اگر از کیفیت و مقاومت لازم برخوردار نباشند، سبب بروز خسارت و حتی حوادث جبران ناپذیر خواهند شد.

  معمولا، تنها می توان از محصولات دست دوم عرضه شده توسط شرکت هایی که قالب بتن، جک سقفی و داربست مثلثی خود را با بالاترین کیفیت تولید کرده اند، استفاده کرد. زیرا، تجهیزات بی کیفیت در اولین استفاده به حدی فرسوده می شوند که امکان استفاده مجدد از آن ها حتی بعد از تعمیر وجود ندارد. مشاوران سپنتا در موارد زیر به شما توصیه می کنند، 

  • عدم زنگ زدگی اتصالات، قطعات و تجهیزات دست دوم؛
  • سالم بودن قطعات و تجهیزات جانبی و داربست کارکرده؛
  • عدم تغییر شکل و عدم آسیب ، جک کارکرده و داربست دست دوم؛
  • تمیز بودن قالب دست دوم و سایر تجهیزات (وجود ذرات بتن روی قالب علاوه بر کاهش کیفیت بتن، در وزن و قیمت آن مؤثر است).

  توجه داشته باشید: قبل از خرید قالب بتن دست دوم، جک دست دوم و داربست مثلثی دست دوم، با مراجعه به شرکت، از اندازه، مشخصات و ابعاد تجهیزات موردنظر، مطمئن شوید، تا مطابق با نیاز عملیات سازه ای شما باشند.

  قیمت قالب بتن و جک دست دوم

  قطعا قیمت و تعرفه قالب بتن و جک دست دوم و اسکافیلد دست دوم، از انواع نو آن ها ارزان تر است. در واقع، اجراکنندگان پروژه های صنعتی و ساختمانی همواره به دنبال کاهش هزینه ها بدون تغییر در کیفیت نهایی کار هستند. این مسئله مهم همیشه با خرید تجهیزات نو میسر نمی شود.

  تعیین یک قیمت مشخص برای داربست مثلثی دست دوم و همچنین، انواع محصولات به دلیل وجود نوسانات در بازار ارز امکان پذیر نیست. بنابراین، بهتر آن است از طریق تماس با کارشناسان سپنتا، لیست قیمت انواع محصولاتی که به صورت دست دوم ارائه می دهد، دریافت کنید. بعد از ثبت درخواست خود در قسمت مشاوره رایگان، در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت. به یاد داشته باشید، تغییرات قیمت در انواع نو تجهیزاتی مانند قالب بتن و جک ساختمانی بر قیمت دست دوم آن ها نیز مؤثر است.

  کلام آخر

  در همه پروژه‌های عمرانی و صنعتی نیاز نیست از قالب بتن نو، جک سقفی نو و … استفاده شود؛ گاهی با توجه به محدودیت‌های پروژه چه از لحاظ اندازه و چه از نظر هزینه بهتر است از انواع قالب بتن و جک دست دوم استفاده کنید. تنها نکته با اهمیت، انتخاب شرکت ارائه دهنده این نوع محصولات و تجهیزات است. در واقع، اگر شرکت تولید کننده محصولات خود را با کیفیت و قطعات استاندارد تولید نکرده باشد، قطعا نوع کارکرده آن‌ها نیز نمی‌توانند اهداف موردنظرتان را تأمین کند.

  با انتخاب بهترین شرکت ارائه دهنده قالب بتن و جک دست دوم در ایران می توانید با خیالی آسوده محصول موردنظر خود را دریافت کنید. کارشناسان سپنتا آماده‌اند با ارائه مشاوره تخصصی، شما را در این راه همراهی کنند. علاوه بر این، می توانید از سایر محصولات این مجموعه نظیر قالب مدولار، داربست مثلثی نو، قالب بتن، قالب تونل فرم، قالب ساختمانی لارج پنل، متعلقات قالب بندی، قالب دیوار، انواع قالب های لغزنده و … نیز بهره‌مند شوید. همین الان با شماره‌های 09121877702، 02166231071 تماس بگیرید.

   

   ر

  یک پاسخ یا نظر بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Call Now Button