- روند کار ما -
سپنتا چگونه کار می کند

میتوانید به اختصار با روند و مراحل کار ما آشنا شوید

پردازش

arrow-img
1

تماس با ما

.

arrow-img
2

مشاوره و کارشناسی

..

arrow-img
3

برنامه ریزی و اعلام هزینه

...

arrow-img
4

قرارداد و استارت پروژه

....

5

تحویل و نصب پروژه

.....

لوگو سپنتا

روند کار شرکت قالب گستر سپنتا ( صفر تا صد )

اجرا و اتمام موفقیت آمیز یک پروژه ساختمانی به استفاده از خدمات و محصولات با کیفیت بستگی دارد؛ بنابراین، یافتن شرکتی که بتواند به روزترین و استانداردترین تجهیزات قالب بندی و داربست را ارائه دهد، امری ضروری است. اگر شرکت قالب گستر سپنتا را به عنوان یکی از برترین و معتبرترین شرکت های فعال در عرصه تجهیزات ساختمانی و صنعتی برگزیده اید، در ادامه با روند کار این مجموعه آشنا خواهید شد:

1. تماس با ما

تماس با کارشناسان مجرب بخش فروش سپنتا، اولین گام در مسیر موفقیت شماست. می توانید با شماره های اعلام شده در سایت، در اولین فرصت با ما تماس بگیرید.

2. مشاوره

بعد از تماس با کارشناسان بخش فروش، می توانید از مشاوره رایگان تخصصی برخوردار شوید؛ مشاورین ما براساس نوع، نقشه و اهداف عملیاتی شما، بهترین محصول را معرفی و ضمن تشریح جزئیات فنی به شما کمک خواهند کرد، بهترین انتخاب را داشته باشید.

3. اعزام کارشناس

در صورت توافق اولیه و تصمیم شما برای خرید یا اجاره یکی از انواع محصولاتِ ما شامل قالب بتن، قالب تونل فرم، جک سقفی، قالب مدولار، داربست مثلثی و …، با اعلام آمادگی خود، می توانید از حضور کارشناس حرفه ای در محل پروژه بهره مند شوید. وی با بررسی نقشه ها و طرح های تعیین شده ساختمانی یا صنعتی، به ارزیابی نیاز شما می پردازد. در نتیجه، اطلاعات و داده های لازم را به منظور انجام آنالیز دقیق جمع آوری می کند. علاوه بر این، می توانید با حضور در مجموعه سپنتا ضمن آشنایی و بازدید از مراحل انجام کار، اطلاعات مورد درخواست کارشناسان را در اختیار آن ها قرار دهید.

4. برنامه ریزی

در این مرحله، اطلاعات جمع آوری شده، طبقه بندی می شوند؛ بعد از تجزیه و تحلیل دقیق داده ها، تمامی مراحل کار با دقت تمام برنامه ریزی خواهد شد تا از بروز هر گونه تأخیر در روند انجام عملیات پیشگیری شود.

5. اعلام هزینه

در کنار برنامه ریزی روند کار، تیم سپنتا با در نظر گرفتن عواملی مانند زمان و هزینه، نسبت به طراحی محصول موردنظر شما با هدف اجرای با کیفیت پروژه اقدام می کند. طراحی محصولات با دانش مهندسین و با تکنولوژی و ماشین آلات پیشرفته انجام خواهد شد. این کار کمک خواهد کرد تا برآورد دقیق هزینه عملیات، امکان پذیر شود. در پایان این مرحله، با در نظر گرفتن تمام جوانب، هزینه نهایی محصولات و خدمات، تعیین و به شما اعلام خواهد شد.

6. عقد قرارداد

در صورت پذیرش مبلغ اعلام شده و قبول شرایط از سوی شما، می توانید با حضور در شرکت سپنتا یا در دفتر خود، نسبت به تنظیم متن و مفاد قرارداد اقدام کنید. در این مرحله، کلیه تعهدات و درخواست های مورد انتظار طرفین بعد از تفاهم، ثبت شده و سپس، قرارداد با رضایت هر دو طرف امضا خواهد شد.

7. پرداخت بیعانه

بعد از تنظیم مفاد قرارداد و امضای آن، از مبلغ کل قرارداد درصدی به عنوان بیعانه و پیش پرداخت تعیین خواهد شد. با پرداخت بیعانه، عملیات اجرایی پروژه آغاز خواهد شد.

8. آغاز پروژه

آغاز پروژه با حضور متخصصان و پرسنل کارآزموده و آموزش دیده، استارت می خورد. تمامی مراحل تحت نظارت مستقیم مهندسین انجام خواهد شد تا از بروز هر گونه نقص یا بروز حادثه پیشگیری شود.

9. ارسال گزارشات پروژه

در تمام مراحل عملیات، گزارشات به صورت دقیق توسط مهندسین ناظر، ثبت شده و به اطلاع شما خواهد رسید. می توانید به صورت لحظه به لحظه از روند پیشرفت کار مطلع شوید.

10. اتمام پروژه

در این مرحله، محصول نهایی تولید و آماده تحویل به شما خواهد شد. محصولی ایمن و با کیفیت که می تواند اهداف و انتظارات شما را به بهترین شکل ممکن برآورده سازد. برخی از مهم ترین محصولات تولید شده توسط تیم جوان سپنتا عبارتند از: قالب فلزی بتن، قالب مدولار، جک سقفی، داربست مثلثی و …

11. تحویل و نصب

در نهایت، با اتمام پروژه و ساخت تجهیزات مورد درخواست شما، کادر مجرب و حرفه ای ما نسبت به تحویل، نصب و مونتاژ قطعات و تجهیزات موردنظر اقدام خواهند کرد.

12. پشتیبانی

بعد از اتمام عملیات و تسویه مبلغ قرارداد، مجموعه سپنتا شما را تنها نخواهد گذاشت و همچنان می توانید از خدمات پشتیبانی مهندسین و متخصصین ما برخوردار باشید. علاوه بر این، جهت رفاه حال مشتریان و پیمانکاران گرامی و صرفه جویی در هزینه ها، انواع قالب بتن، داربست و جک های ساختمانی دست دوم نیز به صورت نقد یا اجاره عرضه می شود. اگر مایل به نصب قطعات و محصولات توسط نیروهای خود هستید، آموزش نصب و رفع نواقص احتمالی قالب بندی، انواع داربست، جک ساختمانی و همچنین، نحوه برچیدن آن ها به شما ارائه خواهد شد.

Call Now Button