شرکت قالب گستر سپنتا

شركت قالب گستر سپنتا

فعالیت خود را از اواسط دهه 80، در زمینه اجرای پروژه های عمرانی آغاز و در اوایل دهه 90، کارخانه تولید ملزومات ساختمانی خود را با ظرفیت های لازم ایجاد نمود. این مجموعه در حال حاضر، جزء برترین تولید کننده های قالب های فلزی بتن در صنعت ساختمان و پروژه های انبوه سازی کشور است؛ به گونه ای که علاوه بر تولید برای بازار داخلی ایران، قادر به صادرات به کشورهای همسایه و تأمین نیاز بازارهای خارجی با هر ظرفیتی می باشد.

این شرکت در تولید قالب های تونلی فرم نیز خط و مشی متفاوتی دارد و بر این باور است که این نوع قالب باید با استفاده از دانش مهندسین و طراحان ایرانی و تجارب شرکت های ترکیه ای بر طبق استانداردهای موجود در این صنعت، تولید و روانه بازار شود تا رضایت مشتریان و کارفرمایان را به ارمغان آورد.

شرکت قالب گستر سپنتا، با همت جناب آقای مهندس منصوری و بعد از اخذ مجوزهای قانونی در تهران تأسیس شد. این مجموعه در حال حاضر، با برخورداری از تیم جوان، متخصص و خلاق و استفاده از جدیدترین تجهیزات و ماشین آلات، در فضایی با زیر بنای 9 هزار متر مربع، در زمینه طراحی، تولید و عرضه انواع سیستم های قالب بندی بتن، داربست های فلزی و جک ساختمانی فعال است.

متخصصین این مجموعه با توجه به نیازهای بازارِ هدف در ایران و کشورهای همسایه، طیف گسترده ای از تجهیزات ساختمانی را طراحی و ارائه می کنند. تجربه درخشان حاصل از سال ها فعالیت در عرصه صنعت سبب شده است، مهندسین این شرکت با به کارگیری دانش روز و دستگاه های تمام مکانیزه براساس نوع پروژه، سیستم های قالب بندی و داربست های استاندارد را طراحی و تولید کنند؛ فروش مستقیم و بدون واسطه و همچنین، امکان اجاره محصولات با کیفیت، از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه است.

مشاوران و کارشناسان مجموعه سپنتا آماده اند تا با حضور در محل پروژه، ضمن ارزیابی و بررسی دقیق نقشه و اهداف عملیاتی شما، نیازسنجی لازم را به عمل آورده و با در نظر گرفتن کمترین زمان و هزینه، بهترین و ایمن ترین تجهیزات را به صورت سفارشی طراحی و تولید کنند. همچنین، در صورت تمایل شما عزیزان، این مجموعه کلیه مراحل نصب و اجرای سیستم های قالب و داربست را با بهره مندی از نیروی ماهر و آموزش دیده، تحت نظارت مهندسین زبده ارائه می دهد.

شرکت قالب گستر سپنتا مفتخر است با 64 نیروی فعال مستقیم، بیش از 245 پروژه موفق داخلی و خارجی، حضور فعال در نمایشگاه های بین المللی، برخورداری از تجربه و تخصص مهندسین و به کارگیری ماشین آلات و تکنولوژی پیشرفته تحت مدیریت با درایت، رضایت خاطر شرکا، پیمانکاران و مشتریان خود را کسب کند و در تلاش است با تولید و عرضه به روزترین و با کیفیت ترین محصولات در بازارهای منطقه ای و جهانی، زمینه ساز درخشش نام میهن عزیزمان ایران در صنعت ساختمان شود.

سرویس باکس

مأموریت ما

تولید و عرضه محصولات با کیفیت و ایمن، مطابق با نیاز و اهداف صاحبان پروژه های ساختمانی – صنعتی و پیمانکاران، در جهت رفع مسائل و چالش های مهندسی و عمرانی است.

سرویس باکس

اهداف ما

پرچمدار بودن در صنعت ساخت و ساز، تولید محصولات نوآورانه مطابق با استانداردهای جهانی و توسعه فعالیت در بازارهای داخلی و بین المللی است.

سرویس باکس

چشم انداز ما

ارتقاء دانش فنی جهت تولید جدیدترین محصولات با استفاده از فناوری های مدرن جهانی، به منظور پیشرفت سطح صنعت ساختمان و پروژه های عمرانی است.

Call Now Button