در حال بارگذاری
MEVA EcoFix : تکمیل هرچه سریعتر پروژه های ساختمانی در مواجهه با کمبود نیروی انسانی چالشی است که هر مدیر ساخت و ساز باید با آن دست و پنجه نرم کند. بنابراین روش‌های مدرن ساخت و ساز در دنیای امروزی به جای استثنا قاعده است و در این روند از سیستم‌های قالب‌بندی استفاده می‌شود. همچنین.  

MEVA – یک روند ساز

MEVA یک پیشگام و پیشگام برای کل صنعت قالب بندی است. بلندترین ساختمان جهان، برج خلیفه، با قالب دال از MEVA ساخته شده است. MEVA در فوریه 1970 در جنگل سیاه نزدیک اشتوتگارت تاسیس شد و می تواند به 50 سال تجربه در توسعه و تامین سیستم های قالب بندی برای برخی از مهم ترین پروژه های جهان نگاه کند. برای بازار هند، MEVA از سال 2009 با اشتیاق زیادی کار می کند تا قالب بندی را ایمن تر، کارآمدتر و آسان تر برای کاربران کند. در هند، MEVA یک سیستم قالب یکپارچه برای پروژه ها با اجزای کاملا مهندسی و سازگار ارائه می دهد. تمرکز این شرکت بر روی ارائه سیستم‌های قالب‌بندی به کاربران است که از نظر کاهش زمان چرخه، افزایش کارایی هزینه و قابلیت استفاده مجدد برتر هستند. MEVA همچنین اولین نصب سیستم قالب‌بندی خودکار صعود را در هند به اعتبار خود دارد.  

EcoFix: عناصر چند منظوره و نسبت قیمت به عملکرد عالی

مشتریان در هند به دنبال سیستم‌های قالب‌بندی هستند که زمان را کاهش می‌دهند، پوشش بتن خوبی ارائه می‌دهند، سبک وزن و استفاده آسان هستند، هزینه‌های نیروی کار را کاهش می‌دهند و اجازه می‌دهند پروژه‌ها در زمان و بودجه تکمیل شوند. پاسخ به این نیازهای بازار اکنون در سیستم جدید EcoFix یافت می شود. EcoFix با عناصر چند منظوره و نسبت قیمت به عملکرد عالی، راه حل ایده آلی برای قالب بندی دیوارها و ستون ها در ساختارهای مختلف است – و همه بدون نیاز به جرثقیل. به لطف عناصر 100% چند منظوره آن، اکثر اندازه های ستون و دیوار را می توان با حداقل تعداد قطعات ساخت و EcoFix را واقعاً یک سیستم ماژولار ساخت.   MEVA EcoFix - سیستم قالب بندی جدید برای دیوارها و ستون ها   EcoFix سبک وزن است، از این رو کار پسند است و هم تخته چندلای توس و هم آلکوس تمام پلاستیکی را به عنوان گزینه های روبه رو برای ارائه یک پوشش بتن به طور مداوم برتر ارائه می دهد.    

EcoFix ایده آل برای:

  • طرح های مسکونی
  • پروژه های تجاری
  • پروژه های زیربنایی و عمرانی
سوراخ های بند در فواصل 50 میلی متری تنظیم دقیق ابعاد ستون را تضمین می کند. این سیستم را برای استفاده در ستون ها و دیوارها انعطاف پذیر می کند. پروفیل عمودی با مهره‌های تعبیه‌شده داخلی به گونه‌ای قرار گرفته است که به راحتی براکت‌های راهرو و ریل‌های تراز عمودی را ثابت می‌کند.   MEVA EcoFix - سیستم قالب بندی جدید برای دیوارها و ستون ها   EcoFix همچنین به چندین گزینه برای ساخت دیوار اصلی مجهز شده است که از پانل هایی با اندازه های مختلف و همچنین انتهای پایه تخته سه لا استفاده می کند. یک پانل ویژه با عرض 60 سانتی متر برای استفاده به عنوان پانل انتهایی برای دیوارهای 23 سانتی متری طراحی شده است که منحصر به پروژه های مسکونی در هند است. از این پانل می توان برای ریختن دیوارهای 20 سانتی متری، 25 سانتی متری و 30 سانتی متری نیز استفاده کرد.   MEVA EcoFix - سیستم قالب بندی جدید برای دیوارها و ستون ها   بسته به نیاز محل، ستون ها را می توان با یا بدون استفاده از میله های اتصال ساخت. ساخت ستون بدون میله اتصال با استفاده از یک ریل آسیاب بادی منحصر به فرد و یک اتصال دهنده WMR انجام می شود که ستون های تا 1.25 متر در 1.25 متر را قادر می سازد بدون میله های اتصال ریخته شوند. MEVA به سفر نوآوری خود با گیره داخلی منحصر به فرد گوشه ای که منحصراً برای EcoFix توسعه یافته است، ادامه می دهد.
  • نیاز به پانل های گوشه داخلی مجزا را از بین می برد
  • نیاز به لوازم جانبی و اقلام موجودی اضافی را کاهش می دهد
  • باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود
  MEVA چندین لوازم جانبی را به عنوان بخشی از EcoFix طراحی و توسعه داده است تا زندگی را در محل ساخت و ساز ساده کند.
  • اتصال ریلی تراز به یک یراق کار پسند و جدا کردن یا تراز کردن ریل ها اجازه می دهد
  • برای هم ترازی کامل پانل ها، کانکتور Pull Prop را فشار دهید
  • پیچ کششی برای تشکیل گوشه های خارجی
  • صفحه کفش 23 برای لنگر انداختن آسان و ایمن پایین پانل
  MEVA EcoFix - سیستم قالب بندی جدید برای دیوارها و ستون ها  

جمع بندی

MEVA مجموعه محصولات جامعی را به مشتریان هند ارائه می‌کند که تمامی الزامات قالب‌بندی از پروژه‌های زیرساختی گرفته تا بلندمرتبه‌ها، از قالب‌بندی گوشی تا فناوری صعود خودکار را پوشش می‌دهد. MEVA در سطح بین المللی فعال است و با 40 مکان در بیش از 30 کشور در پنج قاره حضور دارد. این شرکت راه‌حل‌های فنی پیچیده و آسان برای کاربردهای مختلف را توسعه می‌دهد که به کاربران کمک می‌کند تا بر چالش‌هایی که در محل با آن‌ها مواجه می‌شوند غلبه کنند و در عین حال همیشه یک قدم جلوتر در مسائل ایمنی، قابلیت اطمینان و مقرون به صرفه باشند.
معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین اخبار مشترک شوید!
این یک واقعیت ثابت شده است که حواس خواننده از این موضوع پرت می شود